امکانات نرم‌افزار حسابداری برای فروشگاه فروش و تعمیرات موبایل

اگر شما صاحب یک فروشگاه تعمیرات و فروش موبایل هستید، پس احتمالاً به امکانات پیشرفته ارائه شده توسط نرم‌افزارهای حسابداری حرفه‌ای احتیاج ندارید. احتمالا بخواهید حساب‌های بانکی و دسته چک‌های خود را ردیابی کنید، درآمد و هزینه را ثبت کنید، فاکتور صادر کنید و اگر در زمینه تعمیرات تخصصی موبایل فعالیت دارید، زمان انجام یک سرویس توسط تعمیرکار را پیگیری کنید. همچنین ممکن است برای پرداخت مالیات به یک نرم‌افزار مالی نیاز داشته باشید.
نرم‌افزارهای حسابداری بی‌شماری وجود دارند که می‌توانند ترکیبی از این کارها را انجام دهند. استفاده از آن‌ها مقرون به صرفه و بسیار آسان است، اما می‌تواند عملکردتان را با امکانات فوق‌العاده‌ای که دارد، تحت‌الشعاع قرار دهد.

بیایید با قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار مدیریت تعمیرات موبایل بیشتر آشنا شویم:


ثبت اطلاعات کامل مشتری و تلفن همراه
با تهیه بانک جامع و بدون محدودیت از اطلاعات مشتری شامل نام، سن، جنسیت، کدملی، شماره تماس و آدرس و... قدم اول را برداشته‌ایم. علاوه بر مشتریان، پرسنل و تکنسین‌ها نیز پروفایل جداگانه دارند.
هنگام پذیرش نیز مشخصات کامل موبایل‌های تعمیری مانند برند گوشی، مدل، شماره سریال،‌ایراد دستگاه و... را در سیستم وارد کنید.
همچنین امکان عکس‌برداری از موبایل تعمیری و ضمیمه کردن آن در پرونده میسر است.


ثبت قطعات و تعریف خدمات مختلف
در سیستم بخشی برای تعریف خدمات مختلف مانند تعمیرات، تعویض و حتی قطعات گنجانده شده تا در کسری از ثانیه خدمت مدنظر را با قطعه تعویض شده انتخاب و فاکتور مشتری را صادر کنید.سیستم هوشمند
امکان ثبت سریال تکراری به هیچ وجه در سیستم وجود ندارد. همچنین کاربر حین ثبت یا ویرایش سند هشدارهای هوشمند دریافت می‌کند که از اشتباهات دستی به میزان زیادی پیشگیریمی‌کند.ثبت سفارشات و سرنخ‌های کاری
کلیه سفارشات کاری و سرنخ‌ها در یک پایگاه داده ثبت و در یک جدول نمایش داده می‌شوند، بنابراین کارکنان حتی یک مشتری را از دست نمی‌دهند.

انواع گوناگون پذیرش مشتری همه و همه در یک صفحه ثبت و نگهداری خواهد شد. سپس سرپرست یا مدیر، کارها را به کارشناسان جهت بررسی و تعمیر ارجاع می‌دهد. برخی از گونه‌های پذیرش مانند:

- سفارش‌های حضوری

- سفارش تلفنی

- پُرکردن فرم سفارش داخل وب سایت

- قرار دادن تیکت در پلتفرم مشتریان


مدیریت هزینه‌ها
انواع صورت‌های دریافت هزینه از مشتری به شکل بیعانه، نقد، قسطی، چک و... در سیستم قابل تعریف و مدیریت است.محاسبه درصد و سهم تکنسین‌ها
با توجه به اهمیت محاسبه درصد و سهم تکنسین‌ها نرم‌افزار حسابداری موبایل فروشی به گونه‌ای طراحی شده که سهم نیروی کار انسانی در تعمیرات و ارائه خدمات به سادگی قابل محاسبه است.تعریف اتوماتیک شماره سریال
برای هر دستگاه به راحتی می‌توانید شماره سریال اتوماتیک تعریف کنید. در مراحل بعدی با وارد کردن سریال نامبر در سیستم، همه سوابق آن دستگاه را مشاهده کنید.آلارم و یادآوری
امکانی در سیستم تعبیه شده که می‌توانید تاریخ سرویس‌های دوره‌ای، زمان سرویس بعدی را با پیامک به طور دستی یا اتومات به اطلاع مشتری برسانید.
در برخی تعمیرگاه‌ها به منظور کاهش تماس‌های پیگیری و افزایش تمرکز تکنسین‌ها روی کار، هر مرحله از تعمیر و وضعیت دستگاه تعمیری با پیامک به مشتری اطلاع‌رسانی می‌شود.


ارسال پیامک تکی و انبوه
یکی از راه‌های مفید برای مشتری‌مداری موفق ارسال پیامک در زمان‌های طلایی است. به طور مثال در پذیرش حضوری به محض ثبت اطلاعات مشتری در سیستم یک پیامک خوش‌آمدگویی به شماره موبایل مشتری بفرستید.

یا بعد از آماده شدن دستگاه به مشتری پیامک اطلاع‌رسانی بفرستید.

ارسال پیام یادآوری زمان قسط و چک

ارسال پیام انبوه به گروهی از مشتریان بر اساس منطقه، شهر و...

ارسال فاکتور خدمات در قالب پیامک به مشتری


گردش کار دقیق و منظم
زمانیکه یک مشتری برای تعمیر و سرویس تلفن همراه مراجعه می‌کند یک تیکت به همراه سریال نامبر دستگاه ثبت می‌شود و وظیفه انجام تیکت به تعمیرکار ارجاع داده می‌شود.صدور فاکتور و چاپ رسید
به طور روتین کسب‌و کارهایی همانند تعمیرات یا سرویس موبایل، تبلت و کامپیوتر بعد از انجام تعمیر یا سرویس رسید یا فاکتوری را تحویل مشتریان خود قرار می‌دهند.

امکانی فراهم شده تا فرم‌های چاپی را با لوگوی اختصاصی خود طراحی کنید.


گزارشات پایه و اساسی
گزارشات قابل تنظیم به شما کمک می‌کند کوچکترین جزئیات را ردیابی کنید و یک نمای کلی از نحوه عملکرد پرسنل خود مشاهده کنید.


مدیریت تعمیرات موبایل پیچیده و وقت گیر است. پرداخت صورتحساب و پیگیری حساب‌های دریافتی، آلارم سررسید چک‌ها، اطلاعات مربوط به حساب‌های مالی، اطلاعات مشتریان و تأمین‌کنندگان، ثبت محصولات یا خدماتی که دارید، ثبت بارکد و چاپ لیبل هنگام تعریف گوشی جدید امکاناتی است که در یک سیستم حسابداری ویژه فروشگاه موبایل نیاز دارید.

ابزارهای جستجوی فوری و گزارشات قابل تنظیم به شما کمک می‌کند کوچکترین جزئیات را ردیابی‌کنید و یک نمای کلی از نحوه عملکرد پرسنل خود مشاهده کنید.

زمانیکه یک مشتری برای تعمیر و سرویس تلفن همراه مراجعه می‌کند یک تیکت به همراه سریال نامبر دستگاه ثبت می‌شود و وظیفه انجام تیکت به تعمیرکار ارجاع داده می‌شود.


امکانات نرم‌افزار حسابداری تعمیرات موبایل
1. مدیریت انبارهای مرکزی، فرعی و موجودی انبار و کاردکس کالاها

2. تولید بارکد و چاپ لیبل هنگام تعریف کالای جدید

3. ثبت تیکت در بخش خدمات پس از فروش (Ticketing)

4. امکان ثبت وظیفه و آلارم برای هر تیکت

5. سیستم مدیریت نظرسنجی و رضایت‌سنجی مشتریان

6. ارتباط با سیستم‌های مالی جهت ایجاد فضای یکپارچه اطلاعات

7. سیستم حسابداری با کدینگ حساب سه سطحی (کل،معین،تفضیل)

8. ثبت فاکتور فروش به صورت اتوماتیک

9. گزارش سود و زیان و ترازنامه سه سطحی به صورت آنلاین

10. یکپارچه با پلتفرم باشگاه مشتریان (Club) و سیستم تیکتینگ

11. یکپارچه با سایت فروشگاهی (Eshop)


نرم‌افزار مدیریت تعمیرگاه موبایل، متناسب با نیازهای تجاری شما
این که آیا شما به یک نرم‌افزار حسابداری و مدیریت مالی نیاز دارید یا کسب‌و کار شما به اندازه کافی پیچیده است که لازم است با یکی از برنامه‌های حسابداری ویژه مشاغل شروع کنید، اهمیت چندانی ندارد. حتما در بین سیستم‌های مالی رایج می‌توانید نرم‌افزاری که مناسب کسب‌و کارتان است را پیدا کنید.
هر قابلیتی در نرم‌افزار مدیریت تعمیرگاه موبایل تحت وب، برای ساده‌سازی کارهایی مانند ارتباط با مشتری، حسابداری، گزارش‌گیری، تیکت و سفارش قطعات و... طراحی شده است.

کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره، پاسخگوی شما هستند، همچنین دموی برنامه، فرصت خوبی است تا با محیط و امکانات برنامه شناخت پیدا کنید.

--درخواست دمو--